Sprzedawał podrobioną odzież w Mokrem

Sprzedawał podrobioną odzież w Mokrem

W miejscowości Mokre policja zatrzymała 42-letniego mężczyznę, który handlował na giełdzie podrobioną odzieżą. Sprzedawca oferował elementy odzieży z fałszywymi znakami towarowymi, za co grozi mu do 2 lat pobytu za kratkami.

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Zamościu, współpracując z IV Referatem Realizacji w Zamościu Lubelskiego Urzędu Celno – Skarbowego w Białej Podlaskiej, zabezpieczyli prawie 2 000 sztuk odzieży, która sprzedawana była na jednym ze stoisk na giełdzie w Mokrem.

Policja znalazła prawie 2 000 sztuk podrobionej odzieży

Policjanci przeprowadzili dokładną kontrolę stoisk na giełdzie w Mokrem, która doprowadziła ich do 42-letniego obywatela Bułgarii. Okazało się, że mężczyzna sprzedaje odzież z podrobionymi znakami towarowymi. Wśród towaru znajdowały się m.in. bluzy, spodnie, koszulki i bielizna, a także wiele innych produktów z fałszywymi metkami popularnych firm odzieżowych.

Jak podaje rzeczniczka prasowa KMP w Zamościu – st. asp. Dorota Kurowska-Bubiło, policjanci zabezpieczyli blisko 2 000 sztuk nielegalnej odzieży. Obywatel Bułgarii został zatrzymany i przewieziony na komendę, gdzie usłyszał zarzut sprzedaży wyrobów z zastrzeżonymi znakami towarowymi. Za popełnione przestępstwo grozi mu wysoka grzywna i do 2 lat więzienia.

Po więcej informacji z Zamościa i okolic zapraszamy na zamoscinfo.pl.