Najlepsze hotele w Zamościu

Najlepsze hotele w Zamościu

Wszyscy, którzy planują podróż do Zamościa – miasta cudownych zabytków i malowniczych widoków, mogą też skorzystać z najlepszych hoteli w mieście. Obiekty te oferują bardzo przyjazną gościnę i znakomity wypoczynek, zapewniając przyjezdnym świetny sposób na relaks i energię do zwiedzania tej przepięknej miejscowości.

Hotel Senator w Zamościu

Jeżeli cenimy sobie zamojską Starówkę, powinniśmy wynająć pokój w okolicznym hotelu. Jednym z najlepszych rozwiązań będzie tutaj hotel Senator. Obiekt mieści się pomiędzy zabytkowymi kamienicami, oferując zarówno standardowe pokoje, jak i luksusowe apartamenty. Co więcej, zapewnia też różne atrakcje dla dzieci i udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. A do tego jest również przyjazny dla zwierząt.

W hotelu można skorzystać z eleganckiej restauracji, gdzie potrawy są pieczołowicie przyrządzane przez utalentowanego szefa kuchni, który nie boi się eksperymentów kulinarnych. Restauracja została stworzona w rycerskim stylu i serwuje też znakomite potrawy z kuchni staropolskiej. Z kolei dla biznesmenów i osób, które planują imprezę okolicznościową, dostępne są dwie duże sale – idealne na spotkania w większym gronie.

Artis Hotel & SPA w Zamościu

Dla osób, którym przeszkadza miejski zgiełk i które preferują spokojniejsze miejsce na wypoczynek, świetnym wyborem będzie Artis Hotel & SPA. Budynek znajduje się na peryferiach miasta, gdzie zaprasza przyjezdnych do skorzystania ze swojego profesjonalnego SPA. Hotel jest pełen atrakcji i sposobów na błogi relaks, dzięki czemu każdy poczuje się tutaj jak w turystycznym raju.

Bogate SPA nęci gości swoimi salonami masażu, zabiegami odnowy biologicznej, a także basenem, jacuzzi i sauną. Nie brakuje tu również rozrywek dla najmłodszych gości hotelu, dla których przygotowano wanienki do kąpieli, odpowiednie zabezpieczenia, pokoje zabaw, gry planszowe, książeczki, konsole do gier wideo, a nawet uroczy ogródek. Z kolei dorośli mogą wstąpić do klubu nocnego albo sprawdzić swoje siły w hotelowej kręgielni.

Hotel Koronny w Zamościu

Stworzony na miejscu dawnych koszarów wojskowych Hotel Koronny mieści się w zabytkowym budynku z urzekającą architekturą. I trzeba przyznać, że wnętrze hotelu jest równie imponujące, co sam budynek. Wszędzie, gdzie tylko nie spojrzeć, znajdują się kryształowe dekoracje, drewniane meble w stylu klasycznym i tkane na zamówienie dywany. Wszystko to (i wiele więcej) sprawia, że hotel oferuje swoim gościom iście królewski pobyt.

Hotel Koronny dysponuje restauracją z wyśmienitą kuchnią, suto zastawionym barem, salą kominkową na romantyczne wieczory oraz salą konferencyjną na 420 osób. Co więcej, wynajmuje też pomieszczenia na imprezy okolicznościowe, takie jak rocznice, wesela, urodziny, bankiety itd.

Zamojskie hotele skrywają w swoich progach wiele znakomitych atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i młodzieży oraz dzieci. Co więcej, można zabrać ze sobą nawet ukochanego szczekusia albo mruczka, ponieważ niektóre hotele przyjmują z otwartymi rękami również psy i koty.

Poznaj również atrakcje Parku Miejskiego w Zamościu.