Nadciąga 44. Kiermasz Wielkanocny w Zamościu

Nadciąga 44. Kiermasz Wielkanocny w Zamościu

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych miasto przygotowało atrakcyjny kiermasz, który odbędzie się w Niedzielę Palmową na Rynku Wielkim w Zamościu. Organizatorem wydarzenia jest Zamojski Dom Kultury i Muzeum Zamojskie w Zamościu.

Już 10 kwietnia, w Niedzielę Palmową, wystartuje w Zamościu 44. Kiermasz Wielkanocny, na którym pojawią się firmy i osoby prywatne, oferujące unikalne produkty o tematyce wielkanocnej. Wydarzenie będzie trwać tylko jeden dzień w godzinach 9:00-14:00 na Rynku Wielkim w Zamościu.

Na kiermaszu będzie mógł pojawić się każdy, kto będzie miał zamiar promować swoje produkty wielkanocne. W Niedzielę Palmową płyta rynkowa będzie do dyspozycji sprzedawców, którzy będą mogli tam ustawiać swoje stoły, stragany i stoiska – po uzgodnieniu wszystkich szczegółów z organizatorem wydarzenia. Przygotowywanie straganów na rynku rozpocznie się o godzinie 8:00.

Możesz też zerknąć, jak będą wyglądać kiermasze wielkanocne na Podkarpaciu.

Jak wyglądają opłaty za stoiska na Rynku Wielkim

Za każde stoisko będzie wymagane uiszczenie opłaty, której wysokość będzie zależna od wielkości samego stoiska. Tak więc za stoisko o powierzchni metra kwadratowego zapłacimy 20 złotych. Natomiast za każde większe stoisko opłata będzie odpowiednio większa.

Wszyscy sprzedawcy i producenci, którzy mają zamiar wziąć udział w kiermaszu, muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy i dostarczyć go do Zamojskiego Domu Kultury. Formularze można składać do 1 kwietnia br.