Zamość w świątecznej wizualizacji!

Zamość w świątecznej wizualizacji!

Ukochane święta Bożego Narodzenia już za moment! A w naszym mieście widoczne już są liczne ozdoby świąteczne. Zdecydowanie pojawiające się świąteczne ozdoby nadają naszemu miastu magii i dają wyraźnie odczuć wszystkim mieszkańcom miasta zbliżające się święta. W ostatni weekend pojawiły się już wszystkie tematyczne ozdoby, pojawiła się także ogromna warstwa śniegu!

W ramach świątecznych dekoracji została postawiona szopka Bożonarodzeniowa. Wystąpiły również elementy artystycznej instalacji X_mas. Warto podkreślić, że autorem tej instalacji jest Dawid Zalesky. Pan Dawid to uznany scenograf. Co ciekawe tegoroczna scenografia nie zawiera tradycyjnej choinki! Całość jednak robi ogromne i pozytywne wrażenie.

W ramach kompozycji powstał zagajnik, dwie iglo-bombki, huśtawko-choinki z przeznaczeniem dla dzieci. Największą furorę robi jednak samochód z PRL-u, który został ozdobiony prezentami. Przy samochodzie można robić sobie zdjęcia. Wiadomo już, że ciekawa kompozycja była bardzo kosztowna. Koszt inwestycji oszacowano na około 61 tysięcy złotych.