Zamojskie atrakcje – Laser Factory

Zamojskie atrakcje – Laser Factory

Zamość to bardzo śliczna miejscowość z wieloma zabytkami i restauracjami, które przyciągają do siebie turystów o każdej porze roku. Jednakże, oprócz wiekowych budowli i licznych punktów gastronomicznych, Zamość nie stroni również od rozrywki dla osób w każdym wieku. A doskonałym tego dowodem może być chociażby Laser Factory – Centrum rozrywki Zamość.

Jeżeli wybieramy się do Zamościa z dziećmi, nie możemy pozwolić, aby Laser Factory nie znalazło się na naszej liście najlepszych rozrywek Zamojszczyzny. Faktem jest, że ten ekstremalnie zabawowy obiekt skupia w sobie całe mnóstwo dynamicznych i energicznych atrakcji, które skutecznie wycisną z nas całą energię. A do tego sprawią, że nasze pociechy będą wspominać te chwile przez długie lata.

Zapoznaj się również z najbardziej interesującymi miejscami w Zamościu.

Laserowe rozrywki dla małych i dużych

W trakcie korzystania z oferty Laser Factory mamy okazję na rozgrywki w laserowym paintballu, sprawdzenie umiejętności na strzelnicy laserowej, a także zanurzenie się w laserowym labiryncie. Ponadto, Laser Factory udostępnia również mini salę zabaw, platformy VR i darty. Dużą zaletą lokalu jest także możliwość wynajęcia go na różne imprezy okolicznościowe zarówno dla dzieci, jak i młodzieży oraz dorosłych.

Mało tego, Laser Factory to także suto zastawiony bar, gdzie skosztujemy domowych obiadów, a także różnych rodzajów burgerów i pizzy. A w okresie letnim można posiedzieć sobie przy zimnym piwku lub napoju orzeźwiającym, korzystając z przyjaznego ogródka. Dlatego, jeśli planujemy chrzciny, komunię, urodziny, rocznicę, czy nawet imprezę firmową, Laser Factory definitywnie zapewni nam, czego potrzebujemy.