Wypadek na przejeździe rowerowym w Zamościu: 60-latek z obrażeniami ciała trafia do szpitala

Wypadek na przejeździe rowerowym w Zamościu: 60-latek z obrażeniami ciała trafia do szpitala

Niedawno doszło do niebezpiecznego incydentu w Zamościu, gdzie mieszkaniec miasta w wieku 60 lat, poruszający się na rowerze, został potrącony przez samochód. W wyniku tego zdarzenia, mężczyzna zmuszony był pośpiesznie udać się do placówki szpitalnej.

Całe zdarzenie miało miejsce w sobotę, 25 maja, na ulicy Partyzantów znajdującej się w Zamościu. Inicjalne raporty policji sugerują, że starszy rowerzysta kierował swoim pojazdem ścieżką rowerową począwszy od ulicy Peowiaków, zmierzając w stronę ulicy Lwowskiej.

Jak relacjonuje aspirant sztabowy Dorota Krukowska-Bubiło z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu, rowerzysta niespodziewanie skręcił na lewo i wkroczył na przejazd dla rowerów. W tym samym momencie kierująca samochodem marki Kia podróżowała prawym pasem drogi w tym samym kierunku. Chociaż kierowca samochodu natychmiast podjęła próbę uniknięcia rowerzysty, skręcając na przeciwny pas ruchu, nie udało jej się zapobiec kolizji. W rezultacie rowerzysta zderzył się z samochodem i upadł na jezdnię.

Po tym dramatycznym zdarzeniu, 60-letni mieszkaniec Zamościa doznał obrażeń ciała i został niezwłocznie przetransportowany do szpitala na dalsze badania i leczenie.