Spotkanie z kolędą i pastorałką

Spotkanie z kolędą i pastorałką

Już na początku stycznia odbędzie się 23 Wojewódzkie Spotkanie z Kolędą i Pastorałką. Wydarzenie zostało zaplanowane na 12 stycznia 2023 roku. Start wydarzenia odbędzie się o godzinie 9:00. Zrealizowane zostanie w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Ordynariusz Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej – J.E. Ks. Bp Marian Rojek. Organizowane wydarzenie ma na celu promocję tradycji kolędowania wśród dzieci i młodzieży. To również prezentacja dorobku artystycznego, a także szansa na promocję młodych artystów z regionu. Wojewódzkie Spotkanie z Kolędą i Pastorałką adresowane jest do uczniów ze szkół i placówek oświatowych, które znajdują się na terenie województwa lubelskiego.

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu w pierwszej kolejności powinny przesłać zgłoszenia. Organizatorzy czekać będą na zgłoszenia do 5 stycznia 2023 roku. Można je przesłać pod adres [email protected] lub bezpośrednio do placówki na adres ul. Kamienna 20 w Zamościu.