Omega Stary Zamość triumfuje nad Olimpiakosem Tarnogród pewnymi 3:2

Omega Stary Zamość, pod kierownictwem Tomasza Goździuka, przypieczętowała kolejne zwycięstwo, tym razem nad zespołem Olimpiakos Tarnogród. Wynik meczu zakończył się na korzyść Omega Stary Zamość, będąc 3:2, mimo że do momentu przerwy, Olimpiakos Tarnogród prowadził o jedną bramkę.

Początek meczu odbywającego się w Starym Zamościu układał się pomyślnie dla drużyny przyjezdnej. Przed upływem trzeciej minuty Jarosław Baran z Omega Stary Zamość wykazał się nieostrożnością w swoim polu karnym – najpierw niewłaściwie wybił piłkę, a następnie popełnił fundamentalny błąd w zasłanianiu. To umożliwiło Michałowi Rutynie przejęcie kontroli nad piłką i zdobycie pierwszego punktu dla Olimpiakosu. Pomimo tego, tempo meczu utrzymane zostało na wysokim poziomie, choć na kolejną bramkę musieliśmy czekać do dwudziestej minuty gry.

Gdy nadszedł czas na wykonanie rzutu rożnego przez Omega Stary Zamość, piłka ostatecznie trafiła do Damiana Otręby, który umiejętnie zdołał pokonać przeciwników spektakularnym strzałem woleja. Niemniej jednak, remis nie potrwał długo – po upływie pięciu minut, Olimpiakos znów objął prowadzenie. Rutyna podjął decyzję o oddaniu strzału z odległości, który Jakub Pieczykolan zdołał odbić, lecz nie był w stanie zapobiec dobitce Łukasza Ziomka z bliska. W efekcie, na przerwę drużyna Olimpiakosu mogła zejść z boiska jako lider spotkania.