Miejsca zabaw dla dzieci w Zamościu

Miejsca zabaw dla dzieci w Zamościu

Zamość to miasto położone w województwie lubelskim, oferuje wiele miejsc, w których dzieci mogą bawić się i przebywać aktywnie na świeżym powietrzu.

Park Miejski znajduje się w samym centrum Zamościa. Można znaleźć w nim kolorowe place zabaw dla dzieci. Znajdują się tam różne urządzenia do zabawy, takie jak np. zjeżdżalnie, huśtawki, trampoliny, karuzele i wiele innych. Obok placu zabaw jest boisko do siatkówki, koszykówki, skatepark oraz tor dla rolkarzy. Jest to idealne miejsce do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Plac jest wszechstronny i zapewnia wiele możliwości aktywnego spędzania czasu.

Warto również sprawdzić możliwości Parku Linowego „Zamość”, a także Plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 4, który położony jest przy ulicy Kościuszki w Zamościu. Popularnością cieszy się również: Fantazja Party, Fantazja – Kraina Zabaw Dziecięcych, NEMO Sala Zabaw przy ulicy Kiliańskiego 75, Lililand Zamość, sala zabaw „Jaś i Małgosia”.

Zdecydowanie warto rozejrzeć się także za propozycjami osiedlowymi. Na miejskich osiedlach znajdują się również miejsca z przeznaczeniem dla zabawy przez dzieci.