Maraton filmowy w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu

Maraton filmowy w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu

Już 31 października odbędzie się specjalny maraton filmowy w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu. Data nie jest przypadkowa, bowiem tego dnia wypada Halloween. Z tego powodu zobaczyć będzie można dwa horrory: Come Play i Brahms the boy II.

Come Play

Come Play to nowy horror, który swoją premierę będzie miał 30 października 2020 roku. Reżyserem i twórcą scenariusza jest Jacob Chase. W obsadzie zobaczymy między innymi: Azhy Robertson, Gillian Jacobs i Johna Gallaghera Jr. Film przedstawia historię młodego chłopca, który różni się od rówieśników. Ma problem z nawiązaniem przyjaźni i by nie czuć samotności bardzo dużo czasu spędza, używając smartfona i laptopa. Pewnego razu z ekranu smartfona wydostaje się demon, który przenosi się do świata realnego. Film z pewnością przypadnie do gustu fanom Stragner Things.

Brahms the boy II

Drugi z wyświetlanych filmów podczas maratonu filmowego to Brahms the boy II. Produkcja, która również miała swoją premierę w 2020 roku. Horror w reżyserii Williama Brent Bella to opowieść o chłopcu, który na skutek traumatycznych przeżyć rodzinnych i oddalenia od siebie rodziców przestaje mówić. Przeprowadzka do nowego domu miała być nadzieją na dobrą zmianę, jednak staje się koszmarem. W rolach głównych zobaczymy: Katie Holmes, Owain Yeoman i Christophera Conver’iego.

Serdecznie zapraszamy 31 października o godzinie 19.00. Bilety w cenie 30 zł.