Kulturalna Randka w Zamościu!

Kulturalna Randka w Zamościu!

Jesteś singlem? Czas znaleźć swoją drugą połówkę. Zapoznaj się z inicjatywą organizowaną przez Zamojski Dom Kultury.

 

Wielkimi krokami zbliżają się walentynki! To święto zakochanych, podczas którego kobieta i mężczyzna okazują sobie wyrazy miłości. W tym wyjątkowym dniu wielu sprawia swoim połówką szczególne prezenty. Uznaniem cieszą się bukiety kwiatów, bombonierka czekoladek, wspólne wyjście do kina lub na koncert, a także wspólny obiad lub kolacja w klimatycznej restauracji.

Są jednak osoby, które wciąż są jeszcze singlami i poszukują swojej wymarzonej miłości. Dom Kultury w Zamościu postanowił wyjść z fantastyczną inicjatywą dla osób samotnych i organizuje w tym roku inicjatywę pt. „Kulturalna Randka”. Wydarzenie odbędzie się chwilę przed walentynkami, czyli w dniu 11 lutego 2023 roku. Inicjatywa dedykowana jest dla osób, które znajdują się w przedziale 35-50 lat.

W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mieli przyjemność porozmawiać z innymi osobami. Być może wśród pojawiających się uczestników pojawi się ta właściwa bratnia dusza? Organizatorzy zadbają o romantyczną atmosferę, muzykę, a także lampkę wina. Zdecydowanie organizatorzy wydarzenia zadbają o poczucie komfortu przybyłych na wydarzenie uczestników.

W celu wzięcia udziału w inicjatywie należy wcześniej wypełnić kartę zgłoszenia. Deklaracje należy dostarczyć do 8 lutego. Udział w wydarzeniu jest płatny i kosztuje 30 złotych. Bilety można nabyć oczywiście w sekretariacie Zamojskiego Domu Kultury.